Montáž plotových polí – město Polička

Zákazník měl požadavek osadit plotová pole kolem celého domu. Celkem se jednalo o 19 plotových polí s proměnlivou délkou polí cca 2 metry.

Pro svůj záměr si vybral plastové plotovky probarvené v barvě zlatý dub z extrudovaného tvrzeného PVC a materiálu ASA (koextruze). Díky své konstrukci se tyto plastové profily vyznačují dostatečnou tuhostí, tvarovou stálostí a jsou barevně stálé, jelikož obsahují UV filtry. Plotové profily byly o rozměru 80×32 mm. Zákazník měl již před výběrem plotovek a požadavkem na zhotovení plotových polí vyrobenu otevírací dvoukřídlou bránu a dvě vstupní branky. Ty byly v kovovém provedení a hnědě lakované. Dvoukřídlá brána a branky byly osazeny plotovkami na dílně a to s předstihem samotné montáže plotových polí, aby bylo dosaženo co nejlepšího estetického výsledku.

Celková realizace výroby a montáže plotových polí je esteticky velice povedená. Každé plotové pole je instalováno pomocí upevnění tzv. motýlků, které zajišťují téměř neviditelné upevnění. Pohled z vnitřní strany tak neruší žádné upevňovací konzolky. Na plotových polích byly použity hliníkové nosníky, které jsou skryté v plastových krycích lištách. Není tak vidět připevnění jednotlivých plotovek.

 

Výhody plotového pole z PVC profilů:

  • díky technologii ASA je zajištěna barevná stálost (dříve docházelo u plotovek k rychlému vyblednutí)
  • plotová pole jsou lehká a přitom pevná
  • perfektní estetický vzhled

 

Fotogalerie

 

Autor příspěvku: Carlos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *