Fasáda Siding – realizace Zbýšov

Realizace odvětrávané fasády obklady Siding. Majitel měl požadavek na revitalizaci fasády u svého domu. Chtěl vyřešit nový vzhled domu a přitom ochránit zdivo starého domu před povětrnostnímí vlivy. Důležitá byla také cena fasádního obkladu, majitel nechtěl oblepit dům „jen“ polystyrénem či udělat nátěr fasády, potřeboval funkční řešení za přijatelnou cenu. Proto také zvolil obklad Vinyl Siding.

Na podkladovou konstrukci byly použity kvalitní impregnované latě 50×30 mm a na ně se montoval fasádní obklad SV-01 Vinyl Siding ve dvojím barevném provedení – světle zelená a béžová. Pro upevnění fasádních lamel byl použit vysoce kvalitní vrut torx 4×40 mm v nerezovém provedení třídy A2. Ve vstupní části domu byl použit obklad Solid Stone v barevném provedení Spain. Zajímavá je na realizaci kombinace dvou typů montovaných obkladů pro odvětrávanou fasádu.

Pro zajímavé barevné sladění byl na realizaci použit ještě hliníkový ohýbaný parapet v barevném provedení bronz C33 – elox.

Jak hodnotíte celou realizaci?  Uvažujete také nad podobným řešením? Níže se podívejte na některé z výhod jaké majitel domu získal. Pokud budete mít zájem o realizaci, návrh materiálu pro váš dům a zajištění materiálu tak nás prosím kontaktujte.

 

Výhody fasády s obklady Vinyl Siding

  • původní fasáda ochráněná před povětrnostními vlivy
  • nový vzhled domu
  • odvětrávaná fasáda, dům není udušen

 

 

 

 

Autor příspěvku: Carlos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *